15.8. 2020 Workshop: relaxace-meditace-malování

Přátelé Informelu - znáte pojem "flow" - plynutí .... kdy vaše tělo a mysl se sjednotí v jeden celek? Neznáte nebo si to neumíte představit 😊. Přijďte si to vyzkoušet - přijďte si užít bezpodmínečnou relaxaci spojenou s kresbou. Připravila jsem pro vás workshop Imaginace - mysl jako rozkvetlá zahrada, na kterém vás seznámím s technikou suchého pastelu - provedu vás meditací (imaginací) - a následně společně vytvoříme obraz "ROZJÍMÁNÍ." V závěru kresbu ozdobíme výšivkou.

KDY: 15. srpna 2020

KDE: Jurta v Lískovci u Frýdku-Místku (www.jogasevou.cz)

V KOLIK: od 15.00 h do 19. 00 h

CENA: 550 Kč (veškeré pomůcky v ceně, vč. drobného občerstvení 😊, bez pitného režimu)

Malovat budeme suchým pastelem na výkres o velikosti A1, který posléze zafixujeme, abychom mohli vytvořit výšivku. Pokud budete mít zájem o "klip rám" jsem schopna vám ho objednat, cena se pohybuje okolo 250 Kč. (dle aktuální nabídky)

S sebou pohodlné oblečení, něco k pití a deku (v případě hezkého počasí budeme meditovat a vyšívat venku. Malovat budeme v Jurtě na podlaze.

Workshop se uskuteční pouze při MINIMÁLNÍM POČTU 7 ZÁJEMCŮ. Rezervační záloha 350 Kč nejpozději do 10. 8. Doplatek 150 Kč NA MÍSTĚ. POKUD SE KAPACITA NENAPLNÍ, ZÁLOHA VÁM BUDE VRÁCENA ZPĚT.

Zájemci pište na kam.cihalova@gmail.com nebo SMS 731473000 nebo prostřednictvím zprávy v kontaktech

Budu se těšit!

Kamila