16. 1. 2020 workshop

Slovo úvodem...

"Arteterapie nabízí určitý osobní prostor každému, jenž chce sebe a své chování skrze obrazy lépe poznat. Cílem není vytvořit dílo esteticky uspokojivé, ale dílo, které poslouží jako prostředek k sebereflexi - sebevyjádření, sebepoznání... Tvořivý proces je pro tvůrce ventilem, umožňujícím jeho vnitřní očištění, naplnění"...

O Workshopu:

provedu vás intuitivní malbou a ukážu vám, jak navázat dialog se sebou samým. A nejen to, během workshopu se seznámíte s technikou suchého pastelu, která navíc celý proces prožitku umocňuje, a to především díky své schopnosti mísení a roztírání prsty či dlaněmi přímo na papíře.

Setkání 1 Čt 16. 1. od 17.30 - 20.30 h

Téma: Nic mě nebolí, mám plné břicho... jak často zapomínáte sami na sebe? Jak často dáváte přednost práci, rodině, přátelům před svým vlastním "já" a přímým potřebám?

Setkání 2 Čt 30. 1. od 17.30 - 20.30 h

Téma: Místo, kde je mi dobře a cítím se v bezpečí... vnější svět je to co nás obklopuje, ale jak je to s tím světem uvnitř nás? Ovlivňuje dění kolem nás nebo se nechává ovlivňovat? Jít proti proudu nebo splynout s davem?

Setkání 3 Čt 6. 2. od 17.30 - 20.30 h

Téma: Nezbytné doplňky mého života... mám vše co mě činí šťastným? Co potřebuji, aby mé "já" bylo uspokojeno? Jde o otázku materiální či prožitkovou? Potřebuji vlastnit nebo naopak prožívat?

Délka jedné lekce: 3 h

Počet účastníků: max. 6

Cena jedné lekce: 560 Kč (v ceně všechny potřebné pomůcky)

Cena všech 3 lekcí 1380 Kč (v ceně sada 12 pastelů)

S sebou malý polštářek a něco k pití

Rezervace a informace o platbě na kam.cihalova@gmail.com nebo SMS: T 731 473 000 nebo prostřednictvím formuláře v kontaktech

Místo konání:

JURTA je směr Frýdek Lískovec, ul. Lískovecká, ul. Dlouhá u Berlínského dvora rovně směr Lískovec Hájek a po cca 15 m od křižovatky hned za bus zastávkou Nová osada - vpravo zaparkuj buď hned u výrobny, VYHNI SE PARKOVÁNÍ PŘED RODINNÝMI DOMY, TAK AŤ MÍSTNÍ MOHOU ZAPARKOVAT PŘED SVÝMI DOMOVY, nebo dál na této polní cestě, kde už nejsou rodinné domy, DĚKUJI. Jurta je od příjezdu z hlavní cesty k poli cca 200 m druhá odbočka doleva (u domu ve tvaru kostky), pak Jurtu uvidíš po své pravici cca po 100 m.