30. 1. 2020 workshop

O Workshopu:

Provedu vás intuitivní malbou a ukážu vám, jak navázat dialog se sebou samým. A nejen to, během workshopu se seznámíte s technikou suchého pastelu, která navíc celý proces prožitku umocňuje, a to především díky své schopnosti mísení a roztírání prsty či dlaněmi přímo na papíře.

Téma: Místo, kde je mi dobře a cítím se v bezpečí... vnější svět je to co nás obklopuje, ale jak je to s tím světem uvnitř nás? Ovlivňuje dění kolem nás nebo se nechává ovlivňovat? Jít proti proudu nebo splynout s davem?

Délka jedné lekce: 3 h

17.30 - 20.30 h 

Počet účastníků: max. 6 osob

Cena jedné lekce: 560 Kč (v ceně veškeré potřebné pomůcky)

Cena 2 lekcí: 960 Kč (v ceně veškeré pomůcky) DALŠÍ LEKCE 6.2.2020

S sebou něco k pití

Můžete absolvovat všechny nebo si vybrat téma, které vás zaujalo. Rezervace a informace o platbě na e-mailu: kam.cihalova@gmail.com nebo SMS: T 731 473 000 nebo ZDE v kontaktech

Místo konání:

JURTA Lískovec u Frýdku-Místku, č.p. 251

Jurta nemá své vlastní číslo popisné, pro vyhledání na mapě zadejte adresu viz. výše. Je to adresa domu, který stojí vedle Jurty. 

Před Jurtou malé parkoviště.

Pro pěší:

JURTA je směr Frýdek Lískovec, ul. Lískovecká, ul. Dlouhá u Berlínského dvora rovně směr Lískovec Hájek a po cca 15 m od křižovatky hned za bus zastávkou Nová osada - vpravo. . Jurta je od příjezdu z hlavní cesty k poli cca 200 m druhá odbočka doleva, mírně dolů. Jurtu uvidíš po své pravici cca po 100 m.